| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V |
| Mededeling | RS485 |
| Kleur | zilver |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| voltage | 110V, 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Mededeling | RS232 |
| Vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 50W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Wapenlengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Voltage van motor | DC12V |