| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Houten /carton |
|---|---|
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000/MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| Afmeting van huisvesting | 1630*1500*2300mm |
|---|---|
| lengte van pool | 610mm |
| Nettogewicht | 70kg |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| Voeding | 220v, 110v |
| materiaal van huisvesting | 201/304 roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte van huisvesting | 2.0mm |
| Afmeting van huisvesting | 2800*1813*2400mm |
| lengte van pool | 610mm |
| Transmissie van Pool | digitale transmissie |