| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Naam | Driepootturnstile |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | geschatte macht |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50/60Hz |
| stuwende kracht | 3kg |
| geschatte macht | 36W |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| CERTIFICAAT | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Motor | AC-motor |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| Snelheid | 3/6s |
| Maximum Boomlengte | 6M |
| Boomtype | Rechtstreeks, Vouwend boom; Omheiningsboom |
| Luchtvochtigheid | Minder dan 90% |
|---|---|
| Snelheid | 3s, 6s |
| Maximum Boomlengte | 6M |
| Rotatiesnelheid | 1400RPM |
| kleur | Optionele |
| Maximum Boomlengte | 4.5 metes |
|---|---|
| Boomtype | 2 omheiningswapen |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| spanning | 110V/220V |
| Com-Interface | RS485 |
| Snelheid | 3/6 tweede |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 120 W |
| Nettogewicht | 45 kg |
| Spanning | AC220V, AC110V |
| Kenmerken | Handmatige release |
| Toepassing | Parkeersysteem |
|---|---|
| kenmerk | Automatische Barrière |
| Spanning | AC220V, AC110V |
| snelheid | 1.5-6 seconden |
| Nominaal vermogen | 180 W |
| De Rang van de bescherming | IP44 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 120W |
| Nettogewicht | 50kg |
| spanning | AC220V, AC110V |
| Toepassing | Parking System |