| Materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Voltage van motor | DC12V |
| Geschatte macht | 50W |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Steeg Wideth | 900mm |
| Vleugelmateriaal | Hars, of pvc |
| Motor | DV12V |
| Protactionrang | IP32 |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Voeding | 220V±10%, 110V± 10% |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam | Volledige Hoogteturnstile |
| Voeding | AC220V/110V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Het Hairline elegantie eindigen | Ja |
|---|---|
| Batterij | Nr |
| Nieuw Product | Ja |
| Maximum steeg wijd | 600mm |
| Dik het huisvesten | Meer dan 1.5mm |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |