| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Voeding | 220V, 110V |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| geschatte macht | 36W |
| naam | Driepootmechanisme |
|---|---|
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/verdubbel routeway uit |
| Pakket | Houten |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/Dubbele Richting uit |
| Pakket | Houten |
| Vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte Macht | 50W |
| Roataingsrichting | Dubbele Richting |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Het werk temperatuur | - 40°C~55°C |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | ZILVER |
| Type | volledige hoogteturnstile |
| Certificering | ISO |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |