| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Max Width-lengte | 900mm |
| Vleugel dichte/openingssnelheid | 1S |
| Pairmaterial vleugel 8 | Hars, of pvc |
| Doorgangssnelheid | 30-40/min |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | Halfautomatische Driepootturnstile |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Werkomgeving | Binnen/openlucht |
| Sleutelwoord | Driepootturnstile |
| Pas | Tweerichtingspas |
| Voeding | Gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Naam | Driepootturnstile |
| geschatte macht | 36W |
| Frequentie | 50/60Hz |