| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Driepootturnstile | Gelijkstroom-Motor |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| stuwende kracht | 3kg |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| productnaam | Turnstile |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| geschatte macht | 50W |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Lengte van Pool | 490mm |
|---|---|
| stuwende kracht | 3kg |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |