| kleur | Rood en Blauw |
|---|---|
| Auto-sluit | Ja |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| De Detector van de voertuiglijn | Ja |
| De controle van /Remote van de draadcontrole | Ja |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9s |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| kleur | grijs |
| Toepassing | voor ondernemingen en instellingen |
| Versnelling | 1.8s; 3s; 6s |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motorisch materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Huismateriaal | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen |
| Snelheid | 1.5s~4s regelbaar |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Snelheid | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Boomtype | Recht Wapen; Het vouwen van wapen; Omheiningswapen, Telescopisch wapen |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Gebruik | Parkeerterreinen/tol poort/weg |
| Maximum Boomlengte | 4.5 metes |
|---|---|
| Boomtype | 2 omheiningswapen |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| spanning | 110V/220V |
| Com-Interface | RS485 |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9 S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Garantie | 2 jaar |
| Boomtype | Omheiningsboom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | geel-wit |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| kleur | Optionele |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
| Behuizing | Staal |
| Maximum Boomlengte | 8 metes |