| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/Dubbele Richting uit |
| Pakket | Houten |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | geel |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | geel |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | 304 roestvrij staal |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Type | Auto |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Gebruik | parkeerterreinen |
| kleur | Opvlammend goud |
| Boomtype | omheiningsboom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Volledige Hoogteturnstile |
| Voeding | AC220V/110V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| De Rang van de bescherming | IP32 |