| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Huisvestingskleur | De strook, kan aangepast kleuren |
|---|---|
| Huisvestingsafmeting | 362*325*1030mm |
| Voordeel | 1.5/3S of 3/6S stellen vrij samen |
| 20ft container | 120set |
| Snelheid | 1.5-6s |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| staal en aluminiumlegering | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | staal |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |