| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | PVC |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Voltage | 110V of 220V |
|---|---|
| Motor | AC Motor |
| Macht | 80W |
| Beschermingsrang | IP44 |
| Boomtype | srtaight |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Frequentie | 50/60Hz |
|---|---|
| stuwende kracht | 3kg |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Lengte van Pool | 490mm |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Voeding | 220V/ 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 persoon/min |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| frequentie | 50/60HZ |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Access Control System | Ja |
| Opties | Kies/verdubbel routeway uit |
| Pakket | Houten |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| kleur | Black |
| Garantie | 1 jaar |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende tijd | 0.5-0.9S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | voor ondernemingen |
| Garantie | 2 jaar |