| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Type | volledig-automatisch |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Materiaal van Huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maximum steegbreedte | 900mm |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T / T, |
| Levering vermogen | 1500pair/month |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
| Maximum steegbreedte | 900mm |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| materiaal van motor | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Type | volledig-automatisch |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Openingstijd | 1s |
| Verpakking Details | Houten |
| Motortype | DC 24V |
|---|---|
| Openingstijd | 1s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | Houten |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| materiaal van klep | PVC |
| Nettogewicht | 85KG |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Betalingscondities | T/T |
| Verpakking Details | Houten pakket |
|---|---|
| Levertijd | 5 tot 8 werkdagen na ontvangen betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1500+pair+per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten pakket |
| Levertijd | 5 tot 8 werkdagen na ontvangen betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1500+pair+per maand |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1500pair/month |