| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Voltage | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | AC |
| Macht | 120W |
| Beschermingsrang | IP44 |
| Boomtype | srtaight |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
|---|---|
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Antibotsings | - Ja, dat klopt. |
| Anti-tailgating | - Ja, dat klopt. |
| Werktemperatuur | -35℃ ~ +80℃ |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-30 dagen |
| Betalingscondities | Franco fabriek |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Dikte van huisvesting | 1.50mm |
|---|---|
| Afmeting van huisvesting | 1235×280×1000 |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | Automatische |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | Automatische |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | Automatische |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |