| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Volledige Hoogteturnstile |
| Voeding | AC220V/110V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zilver |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Motor | Het aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150W |
| voltage | AC220V; AC110V |
| toepassing | parkeerterrein |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Sinaasappel |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| uitrekken-uit klepbreedte | 275mm |
|---|---|
| de maximum steegbreedte | 900mm |
| Motorvoltage | DC12V |
| Naam van het product | Flap Barrier |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte | 2.0mm |
| Dimensie | 1630*1500*2300 mm |
| Pool-lengte | 610 mm |
| Stuwende Kracht van Pool | 3 kg |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |