| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Anti-tailgating | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Antisnuifje | - Ja, dat klopt. |
| Kaartlezer | Identiteitskaart |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Antibotsings | - Ja, dat klopt. |
| Kabinetsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |