| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| BETALING | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Toepassing | Bureau |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |