| wieght | 70kg |
|---|---|
| Afmeting | 1450*270*1000mm |
| Wing Type | arylic |
| Wing Length | 300MM |
| Motor | DC12V |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤90% |
| Huisvestingsafmeting | 1450*270*1000mm |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | 304 roestvrij staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | organisch glas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
|---|---|
| Functie | Infrarood Anti-pinch |
| IP Classificatie | IP54 |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
| Het werk Temperatuur | -35℃ ~ +80℃ |
| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Lopende Snelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Kabinetsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |