| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Huisvesting | EERSTE 304 |
|---|---|
| Met Alarm | Ja |
| OEM/OEM | Toegelaten |
| Poortlengte | 300 mm |
| Passage Wideth | 600 mm |