| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| spanning | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤90% |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Aandrijfmotor | GELIJKSTROOM-MOTOR |
|---|---|
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Doorgangssnelheid | 30~40 persoon/min |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V/ 110V±10% |