| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Steeg Wideth | 600mm |
|---|---|
| Vleugelmateriaal | Pvc |
| Motor | DC12V |
| Beschermingsrang | IP32 |
| Nodig batterij | Ja |
| Steegbreedte | 900mm |
|---|---|
| Vleugelmateriaal | PVC |
| Motor | DC 24V |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Nodig batterij | Ja |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Wapenlengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80kg |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Voltage van Motor | DC12V |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Wapenlengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Voltage van motor | DC12V |