| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Het werk temperatuur | - 40°C~55°C |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Kabinet materiaal | 304 stainlesstaal |
|---|---|
| Vleugeltype | arylic |
| Steeg Wideth | 600 mm |
| Vleugel Wideth | 300 mm |
| Pakket | Houten |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |