| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
|---|---|
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Het terugstellentijd | 3S |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Lopende Tijd | 1s |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton /wooden |
| Voltage | 220V/110V |
|---|---|
| Motor | AC motor |
| Snelheid | 3s, 6s |
| Huisvesting | Spuitgieten van aluminiumlegering |
| Macht | 120W |
| Verpakking Details | Houten |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |
| Certificering | CE,ISO,SGS |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Dik het huisvesten | 2mm |
|---|---|
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Twee Duble Routeway | Ja |
| volledige automatisch | Ja |
| Houten pakket | Ja |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voeding Frequentie | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Aandrijvingsmotor | 24V de motor van de gelijkstroomborstel |
| Stroomsnelheid | 30-40 mensen per minuut |
| First-time macht voor de volledige terugwinning | 3S |