| vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte macht | 36w |
| frequentie | 50Hz/60Hz |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Geschatte macht | 36w |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| frequentie | 50/60Hz |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Het overgaan van snelheid | 40 Personen/Min. |
| Interface | RS485 |
| Pas | Tweerichtingspas |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Interface | RS485 |
| Pas | Tweerichtingspas |
| ODM/OEM | Toegelaten |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie | automatische veiligheid, |
| Verpakking Details | houten karton |
| Levertijd | 2-5working dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie | automatische veiligheid, |
| Verpakking Details | houten karton |
| Levertijd | 2-5working dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie | automatische veiligheid, |
| Verpakking Details | houten karton |
| Levertijd | 2-5working dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie | automatische veiligheid, |
| Verpakking Details | houten karton |
| Levertijd | 2-5working dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Functie | automatische veiligheid, |
| Verpakking Details | houten karton |
| Levertijd | 2-5working dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Frequentie | 50/60HZ |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |