| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Het werk Voltage van motor | DC12V |
| Geschatte macht | 50W |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Steegbreedte | 600 mm |
|---|---|
| Vleugelmateriaal | PVC |
| Motor | DC 24V |
| Protactionrang | IP32 |
| Nodig batterij | Ja |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |