| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Max Width-lengte | 900mm |
| Vleugel dichte/openingssnelheid | 1S |
| Pairmaterial vleugel 8 | Hars, of pvc |
| Doorgangssnelheid | 30-40/min |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Vorm geven aan | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| vorm | Brug-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Geschatte macht | 36w |
| frequentie | 50Hz/60Hz |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |