| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| materiaal van motor | staal en aluminiumlegering |
|---|---|
| Type | volledig-automatisch |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 100W |
| Antibotsings | Ja |
| boomlengte | 3m / 4m/5m/6m |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Type | volledig-automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 3000+SETS+ PER MAAND |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Naam van het product | Tourniquet |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| geschatte macht | 36W |