| Productnaam | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Type | enige kern; dubbele kern |
| Garantie | 12 maanden |
| Richting | (facultatieve) één of bi-richting |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Geschatte macht | 50W |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Geschatte macht | 50W |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Naam van het product | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Stroomvoorziening | AC220V/110V |
| Type | Volledig automatische schuifwielpoort |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Productnaam | boombarrière |
| Materiaal | 2mm koud-Rolblad |
| Garantie | 2 jaar |
| Boomlengte | Maximum 6M (Aangepast) |
| Naam van het product | Flap Barrier |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Type | enige kern & dubbele kern |
| Werkende milieu | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Garantie | 12 Maanden |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |