| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC24V |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Kleur | Metaalzilver |
| Bestuursmotor | 24 V DC-borstelmotor |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Verpakking Details | karton /wooden |
| Materiaal | Het omhulsel van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Productnaam | Gezichtserkenning |
| Grootte | 7-duim |
| Werkomgeving | binnen/openlucht met regenschuilplaats |
| Toepassing | Toegangsbeheer |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Voeding Frequentie | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Aandrijvingsmotor | 12V de motor van de gelijkstroomborstel |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5-7 dagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Voeding Frequentie | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Aandrijvingsmotor | 12V de motor van de gelijkstroomborstel |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5-7 dagen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal met Speciale Verwerking |
|---|---|
| Materiaal van Schommelingsdeur | Glas |
| Afmeting van huisvesting | 1500*120*1009mm |
| Afmeting van Mechanisme | Φ108*450mm |
| Breedte van Passage | 500~900mm |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| arm lengte | 490mm |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| het werk voltage van motor | DC12V |