| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| arm lengte | 500900mm |
|---|---|
| Interface | Droog contact |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Gelijkstroom 24 V, Borstel |
| Stroomsnelheid | 30-40 mensen per minuut |
| arm lengte | 500900mm |
|---|---|
| Interface | Droog contact |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Gelijkstroom 24 V, Borstel |
| Stroomsnelheid | 30-40 mensen per minuut |
| Wapenlengte | 500900mm |
|---|---|
| Interface | Droog contact |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Gelijkstroom 24 V, Borstel |
| Stroomsnelheid | 30-40 mensen per minuut |
| Motortype | Gelijkstroom 24V, BORSTEL |
|---|---|
| Openingstijd | 1s |
| De Rang van de bescherming | IP 32 |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Materiaal van Schommelingsdeur | glas |
|---|---|
| Afmeting van huisvesting | 1500*120*1009mm |
| Afmeting van Mechanisme | Φ108*450mm |
| Breedte van Passage | 500~900mm |
| Handelstermijn | FOB- EXW, CIF |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | 304 roestvrij staal |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤90% |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |