| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Snelle snelheid | Ja |
| Deel Modual mee | Ja |
| Veiligheidspoort | Ja |
| Gebeëindigde huisvesting | met een laag bedekt poeder |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Sinaasappel |
| Toepassing | parkeerterrein |
| snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Motormacht | 50W |
|---|---|
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Antibotsings | ja |
| Anti-snuifje | ja |
| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Sinaasappel |
| Toepassing | parkeerterrein |
| snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Vleugel | Organisch glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsing en crashbestendig |
| Voordeel | Hoge kwaliteit, service en fabrieksprijs |
| Operatie | Bi-richting |
| Gebruik | Metrostation, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Kleur | Sinaasappel |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| Boomlengte | Max.6m |
| Werkende temperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |