| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Mededeling | RS232 |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Metro Posten |
| werkomgeving | Binnen, openlucht (met een tent over) |
| Stroomsnelheid | 30~40/min |
| Drijfmotor | DC12V |
| motormateriaal | Gietende aluminiumlegering |
|---|---|
| Boomoptie | Rechte boom |
| Highligheigenschap | Veiligheid |
| Facultatieve Controle | Ja |
| Verrichtingstijd | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| kleur | zwarte en rood |
| Garantie | 2 jaar |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Breedte van Passage | 600~1100mm (een paar) |
|---|---|
| Voeding | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Materiaal van Kabinet | roestvrij staal 304 |
| Het werk Voltage van Motor | DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤90% |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| arm lengte | 500~900mm |
|---|---|
| Motortype | Borstel DC24V |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |