| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Boomtype | Rechte boom, Omheiningsboom, die boom vouwen |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | geel-wit |
| Boomtype | het vouwen van boom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | Black |
| Boomtype | 180 graden inklapbare giek |
|---|---|
| Spanning | Wisselstroom 110V-265V |
| Bloei lengte | Max 6m (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | Zwart |
| Boomtype | 90 graad die boom vouwen |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | Black |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Boomtype | 90 graad die boom vouwen |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| Kleur van behuizing | Black |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | omheining 3 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Black |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | omheining 3 |
| kleur | Black |
| Toepassing | voor ondernemingen en instellingen |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
|---|---|
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel, Rood, Zwart |
| Garantie | 1 jaar |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9 S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Garantie | 2 jaar |