| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | Geelgroen |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| spanning | AC 110V of 220V |
| Kleur van behuizing | Oranje |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| Boomtype | 90 graad die boom vouwen |
|---|---|
| Kleur van behuizing | Oranje |
| Snelheid | 1-2s/3-5s regelbare snelheid |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Voeding | AC 220±10% |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 0.5-0.9 S |
| Boomtype | Koolstofvezel om Boom |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Garantie | 2 jaar |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings en schokveilig |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Spanning | 110 V 220 V |
|---|---|
| motor | Airconditioning |
| Kracht | 120 W |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Boomtype | srtaight |
| Kleur van behuizing | donker grijs + lichtgrijs |
|---|---|
| Boomtype | Omheiningsboom |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur van behuizing | geel-wit |
|---|---|
| Boomtype | Rechte boom |
| Optionele accessoires | Lijndetector |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Kleur van behuizing | geel-wit |
|---|---|
| Boomtype | Rechte boom |
| spanning | AC 110V of 220V |
| boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |