| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| spanning | 110V/220V |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Behuizing | EERSTE 304 |
|---|---|
| Breedtelengte | 600 mm |
| Vleugelmateriaal | organisch glas |
| Motorvoltage | DC12V |
| Het overgaan van snelheid | 30-40 personen per minuut |
| Dichte Openingstijd | 1s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maximum Breedtelengte | 900mm |
| Vleugelmateriaal | Hars, of pvc |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Toepassing | Metro Posten |
| spanning | AC110V±10V, 60Hz/AC220V±10% |
| Pakket | Houten |
| Capaciteit van de batterij | 300-500 rookwolken |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 900mm |
| Vleugelmateriaal | Pu-Rubber |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |