| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voltage | 110V/220V |
| Pakket | Houten |
| Lengte van Pool | 490mm |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Verpakking Details | Houten /carton |
|---|---|
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000/MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Houten /carton |
|---|---|
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000/MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Houten /carton |
|---|---|
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000/MAAND |
| Plaats van herkomst | China |
| lengte van pool | 490mm |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Stuwende Kracht | 3kg |
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Nominaal vermogen | 36W |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
| Functie | snelle snelheidsveiligheid |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
| Functie | snelle snelheidsveiligheid |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| arm lengte | 300 mm |
|---|---|
| Steeg Wideth | 600 mm |
| Vleugelmateriaal | PVC |
| Motor | DC12V |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |