| Card Reader | Beschikbaar |
|---|---|
| Vleugelkleur | rood |
| Verrichtingstijd | 1s |
| Garantie | 1 jaar |
| Alarm | Beschikbaar |
| Mechainsmafmeting | 254*205*855mm |
|---|---|
| Maximum Steeg | 600 mm |
| Drijfmotor | DC12V borstelmotor |
| Lopende Tijd | 0.5s |
| Snelheid | Verstelbare |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-30 dagen |
| Betalingscondities | T / T, Western Union, L / C |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| arm lengte | 300 mm |
|---|---|
| Steeg Wideth | 600 mm |
| Vleugelmateriaal | Hars, of pvc |
| Motor | DC12V |
| Protactionrang | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 / 202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Ben op hotel van toepassing | Ja |
| Toegang voor Kaartlezer Ssystem | Ja |
| Dik het huisvesten | 2mm |
| Tijd voor het Openen | 0.2s |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC220V |
| Mededeling | RS485 |
| kleur | Zilver |
| Mechainsmafmeting | 282*286*875mm |
|---|---|
| Vleugellengte | 300 mm |
| Drijfmotor | DC12V borstelmotor |
| Lopende Tijd | 0.5s |
| Snelheid | 5~20s |
| Betaling | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| Wapenlengte | 500~900mm |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |