| Afmeting van huisvesting | 1235×280×1000 |
|---|---|
| lengte van pool | 490mm |
| Nettogewicht | 70kg |
| Maximum load-bearing van pool | 80KG |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| frequentie | 50/60HZ |
| Nominaal vermogen | 50W |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| spanning | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| spanning | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Functie | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Vleugel | Organisch Glas |
|---|---|
| Functie | Antibotsings |
| Voordeel | Hoog - kwaliteit, de Dienst & Fabrieksprijs |
| Verrichting | Bi-richting |
| Gebruik | Metro Post, Bureau, Bibliotheek, Hotel |
| Motorvermogen | 50W |
|---|---|
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Kaartlezer | Identiteitskaart |
| Grootte | 1200*300*980mm |
| Werktemperatuur | -35℃ ~ +80℃ |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |