| Kabinetsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Werkomgeving | Binnen/openlucht |
| Sleutelwoord | Driepootturnstile |
| Pas | Tweerichtingspas |
| Drijfmotor | gelijkstroom-motor |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 50W |
| het werk voltage van motor | DC12V |
| frequentie | 50/60HZ |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Motorspanning | DC12V |
|---|---|
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Vochtigheidstemperatuur | 95% |
| Ondersteuningssysteem | Gezichtsherkenning, IC/ID-kaart, vingerafdruk |
| Communicatiepoort | RS232 |
| Behuizing | 304/202/het koude rollen geschilderd ijzer |
|---|---|
| Type | automatische draaihek |
| Opties | Kies/verdubbel routeway uit |
| Pakket | Houten |
| Dik het huisvesten | 2mm |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T / T, Western Union |
| Levering vermogen | 1, 000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| Materiaal van de kasten | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Communicatie | RS232 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | ZILVER |
| Type | volledige hoogteturnstile |
| Certificering | ISO |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| BETALING | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |