| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| Functie | Infrarood Anti-pinch |
|---|---|
| naam | De Poort van de schommelingsbarrière |
| Motormacht | 50W |
| Levensduur | 3 miljoen keer |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
|---|---|
| naam | De Poort van de schommelingsbarrière |
| Openingshoek | 90° |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
|---|---|
| Openingshoek | 90° |
| naam | De Poort van de schommelingsbarrière |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Levensduur | 3 miljoen keer |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
|---|---|
| Ingangsspanning van de controller | DC24V |
| Functie | Infrarood Anti knijp |
| Inputvoltage van Voeding | AC100~240V |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Het werk Vochtigheid | 90% (geen Condensatie) |
|---|---|
| Het werk Temperatuur | -35℃ ~ +80℃ |
| naam | De Poort van de schommelingsbarrière |
| Grootte | 1200*200*980mm |
| Functie | Infrarood Anti-pinch |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Motortype | DC 12V |
|---|---|
| Openingstijd | 0.5s |
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Productnaam | Klepbarrière |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Type | enige kern; dubbele kern |
| werkomgeving | Binnen of openlucht |
| Garantie | 12 maanden |
| Lengte van Pool | 490mm |
|---|---|
| Relatieve Vochtigheid | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Roterende richting | Dubbele richting |