| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Voeding Frequentie | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Aandrijvingsmotor | 12V de motor van de gelijkstroomborstel |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5-7 dagen |
| Naam | Driepootturnstile |
|---|---|
| Driepootturnstile | Gelijkstroom-Motor |
| geschatte macht | 36W |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| stuwende kracht | 3kg |
| Kabinet materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Roterende Richting | tweerichtings |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Roterende Richting | dubbele richting |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Naam van het product | Tourniquet |
| Garantie | 1 jaar |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Indicator | Verkeerslicht |
| productnaam | Turnstile |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Voeding | 220V±10%, 110V± 10% |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Geschatte macht | 50W |
| spanning | 110V/220V |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| Naam van het product | Tourniquet |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting van huisvesting | 1235*280*1000mm |