| Materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| lengte van pool | 490mm |
| Roterende Richting | Dubbele Richting |
| Het werk Voltage van motor | DC12V |
| Verpakking Details | Houten kist |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Huisvestingstype | verticaal-type |
| Machtsvoltage | 220V/110V |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Huisvestingstype | verticaal-type |
| Machtsvoltage | 220V/110V |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Huisvestingstype | verticaal-type |
| Machtsvoltage | 220V/110V |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Huisvestingstype | Brug-type |
| Machtsvoltage | 220V/110V |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Wapenlengte | 490mm |
|---|---|
| Huisvestingstype | Brug-type |
| Machtsvoltage | 220V/110V |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Motortype | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 5 werkdagen |
| Verpakking Details | Houten |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |
| Certificering | CE,ISO,SGS |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |