| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Voeding Frequentie | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Aandrijvingsmotor | 12V de motor van de gelijkstroomborstel |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 5-7 dagen |
| Verpakking Details | Houten pakket |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 paar per maand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Merknaam | WEJOIN |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motormateriaal | Aluminiumlegering |
| Functie | snelle snelheidsveiligheid |
| Voeding | AC220V/110V |
| Type | enige kern & dubbele kern |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
| Functie | snelle snelheidsveiligheid |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
| Functie | snelle snelheidsveiligheid |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| Verpakking Details | Houten |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |
| Certificering | CE,ISO,SGS |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
| functuion | volledige automatisch |
| Verpakking Details | Houten |
| Levertijd | 2-5 werkdagen |
| Verpakking Details | Houten |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Merknaam | WEJOIN |
| Certificering | CE,ISO,SGS |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na ontvangen betaling |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| materiaal van huisvesting | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| maximum steegbreedte | 1200mm |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T / T, |
| Levering vermogen | 1500pair/month |