| De Rang van de bescherming | IP 32 |
|---|---|
| Levertijd | 7 workiing dagen |
| Openingstijd | 1s |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal met Speciale Verwerking |
|---|---|
| Materiaal van Schommelingsdeur | Glas |
| Afmeting van huisvesting | 1500*120*1009mm |
| Afmeting van Mechanisme | Φ108*450mm |
| Breedte van Passage | 500mm |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
|---|---|
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC24V |
| Type | Volledig automatisch |
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Kleur | Metaalzilver |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |
| Behuizing | Roestvrije Huisvesting |
|---|---|
| spanning | AC110V, AC220V |
| richting | bi-richting |
| Verpakking Details | Houten |
| Betalingscondities | T/T |