| Type | routeway één/routeway dubbel; meer |
|---|---|
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| maximum steegbreedte | 900mm |
| Verpakking Details | Houten pakket |
| Levertijd | 1 tot 7 werkdagen |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| Boomlengte | Max.6m |
| Antibotsings | Ja |
| Gebruik | Parkeerplaatsen |
| Kleur | Opvlammende strook, Opvlammend goud |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Design | Geen ontwerp van de grensschakelaar |
| kleur | Opvlammend goud |
| Gewicht | 65kg |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | rechte boom, omheiningsboom |
| Facultatieve Toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, enz. |
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Huisvesting Matetial | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| voltage | 110V, 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Mededeling | RS232 |
| Huisvesting Matetial | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Richting | Bi-richting |
| Voltage | 110V, 220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkomgeving | Binnen/openlucht |
| Motorisch materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechte vouwheining |
| Huismateriaal | Staal |
| Kleur | Geel |
| Werkende Tijd | 0.9-5s |
|---|---|
| boomlengte | Max.6m |
| Functie | Uniek ver controlemechanisme |
| kleur | Black |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Boomtype | Rechte boom |
|---|---|
| Huisvestingskleur | Rood en Blauw |
| Toepassing | parkeerterrein |
| Snelheid | 1-2s/3-6s regelbare snelheid |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | rechte boom, omheiningsboom |
| Facultatieve Toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, enz. |
| Voltage | AC 110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |