| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Behuizing | 304 roestvrij staal met Speciale Verwerking |
|---|---|
| Materiaal van Schommelingsdeur | Glas |
| Afmeting van huisvesting | 1500*120*1009mm |
| Afmeting van Mechanisme | Φ108*450mm |
| Breedte van Passage | 500~900mm |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Snelheid | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Max Boom Length | 8 metes |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Overdracht |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Breedtelengte | 500MM--900MM |
| standaard pakket | Houten pakket |
| belangrijke tijd | 3-5 werkdagen na betaling die worden ontvangen |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Motormateriaal | Staal en Aluminiumlegering |
|---|---|
| Staal en Aluminiumlegering | Staal en Aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 5-10 dagen |
| Betalingscondities | Telex-Versie, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |