| Boomtype | omheiningsboom |
|---|---|
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |
| Garantie | 2 jaar |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Behuizing | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| arm lengte | 500~900mm |
| motormateriaal | staal en aluminiumlegering |
| Motortype | Borstel DC24V |
| Relatieve vochtigheid | ≤95% |
| Kleur | Sinaasappel |
|---|---|
| toepassing | parkeerterrein |
| Boomlengte | Max.6m |
| Werkende Temperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 sec , 3 sec , 6 sec |
| Tijd voor up/down | 0.9-5s |
|---|---|
| De macht van de motor | 300W 220VAC |
| Milieutemperatuur | -35°C~+85°C |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Boomlengte | Max.6m |
|---|---|
| Antibotsings | Ja |
| Afstandsbedieningafstand | <50 meters=""> |
| Toepassing | Het overmaatse Gebied van de Verkeersstroom |
| Kleur | Geel |
| Motor | Het aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Snelheid | 3~5s regelbaar |
| Macht | 150W |
| voltage | AC220V; AC110V |
| toepassing | parkeerterrein |
| Maximum Boomlengte | 3 meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motormateriaal | Gietende Aluminiumlegering |
| Huisvestingsmateriaal | Staal |
| Boomtype | Ronde schuimboom |
| Huisvestingskleur | geelgroen |
|---|---|
| Boomtype | rechte boom, omheiningsboom |
| Facultatieve Toebehoren | Lijndetector, Infrarode Fotocel, enz. |
| Voltage | AC110V of 220V |
| Boomlengte | Maximum 6M (aangepast) |