| Doorgangssnelheid | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Lengte van Pool | 490mm |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| motormateriaal | Het Aluminiumlegering van het matrijzenafgietsel |
|---|---|
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | 8 paar |
| Veiligheidspoort | Ja |
| De Rang van de bescherming | IP32 |
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
|---|---|
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Beveiliging Gate | Ja |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Certificaat | ISO9001: 2008 |
| Doorgangssnelheid | 25~32 personen/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |