| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Kabinetsmateriaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | Duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Behuizing | Roestvrij Staal |
|---|---|
| motormateriaal | alooy aluminium |
| functuion | volledige automatisch |
| spanning | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| stuwende kracht | Gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Naam | Driepootturnstile |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 personen/min |
| geschatte macht | 36W |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| kleur | Oranje |
|---|---|
| Toepassing | parkeerterrein |
| boomlengte | Max.6m |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃-75℃ |
| Lopende Tijd | 1 seconde, 3 seconden, 6 seconden |
| Antibotsings | ja |
|---|---|
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
| Anti-snuifje | ja |
| Grootte | 1200*300*980mm |
| Het openen & het sluiten snelheid | 0.2~1 Regelbare Seconden |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |