| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Breedtelengte | 600 mm |
|---|---|
| Dimensie | 1200*270*1000 |
| Motorvoltage | DC12V |
| Het overgaan van snelheid | 30-40 personen per minuut |
| Materiaal | EERSTE 304 |
| OEM Prodcut | Ja |
|---|---|
| Metro Toepassing | Ja |
| Productmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Vervangstukken Changement | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het werk voltage van motor | DC12V |
|---|---|
| Werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| Geschatte macht | 50W |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Toepassing | Ingezeten gebied |
| Pakket | Houten Pakket |
| Frequentie | 50/60HZ |
| Verpakking Details | Houten geval exporteren |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 dagen afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 1.000 reeks/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| motormateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Werkende Tijd | 3s, 6s |
| Boomtype | rechtstreeks vouwend het schermen |
| Behuizing | 304 roestvrij staal |
| kleur | Geel |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
|---|---|
| Voeding | 220V/ 110V±10% |
| Doorgangssnelheid | 30~40 persoon/min |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Materiaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Doorgangssnelheid | 30~40 persoon/min |
| Roterende richting | Dubbele richting |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Verpakking Details | HOUTEN DOOS |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | FOB- EXW, CIF |
| Levering vermogen | 50st/week |
| Plaats van herkomst | China |