| arm lengte | 450mm |
|---|---|
| Steeg Wideth | 900mm |
| Vleugelmateriaal | Hars, of pvc |
| Motor | DV12V |
| Protactionrang | IP32 |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Lengte van Pool | 490mm |
| Relatieve Vochtigheid | ≤95% |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| stuwende kracht | 3kg |
| Dichte Openingstijd | 0.5s |
|---|---|
| Gebeëindigde huisvesting | Roestvrij Staal |
| Klepsnelheid | Verstelbare |
| Klepmateriaal | Oganicglas |
| Infrarode Fotocel | Ja |
| Kabinetsmateriaal | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| mechanisme | Gietend Legeringsaluminium |
| Mededeling | RS232 |
| Eigenschap | duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Motorisch materiaal | alooy aluminium |
| functuion | Volledige automatisch |
| Voltage | DC12V |
| Verpakking Details | Houten |
| geschatte macht | 50W |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Voeding | 220V±10%, 110V±10% |
| Stuwende Kracht van Pool | 3kg |
| werkomgeving | Binnen/Openlucht (Schuilplaats) |
| Frequentie | 50/60Hz |
|---|---|
| De Kracht van de wapenaandrijving | <2kgs> |
| Drijfmotor | Gelijkstroom-Motor |
| Voeding | 220V/110V±10% |
| Huisvestingsmateriaal | Roestvrij staal 304 |